Новини України. 21 січня. Громадські активісти з’єднають береги Дніпра найбільшим прапором України – завдовжки 200 метрів.

Береги Дніпра об'єднає прапор

Акція пройде в День Соборності, 22 січня, на Пішохідному мості в Києві.

“Активісти громадських організацій складуть із синьої та жовтої частин прапор України. Завдовжки він буде 200 метрів. Це буде найбільший прапор, яким колись поєднували береги Дніпра”, – повідомив один з організаторів, співголова Громадянського руху “Вперед!” Андрій Панаетов.

За його словами, також під час акції заплановано підписання Маніфесту громадянської солідарності, в якому активісти з усієї України зафіксують свої вимоги до демократичних сил.

Зокрема, роз’яснив Панаетов, від опозиційних сил вимагатиметься спільна робота у період перед виборами, а також залучення громадськості у політичні процеси.

Ініціаторами проведення Громадянського Дня Соборності “Україна єдина” виступили громадські об’єднання, зокрема Громадянський рух “Вперед!”, Всеукраїнський комітет “Наступ”, громадська організація “Підприємці Поділля”. Про участь в акції заявили такі організації як Союз перевізників, Асоціація фермерів Україні, громадська організація “Діти війни”, представники чорнобильського руху та козацтва.

До участі у заході запрошені і представники опозиційних сил.

Джерело ZAXID.NET 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.