Новини світу. 6 січня. У Білорусії сьогодні вступили в силу зміни у законодавстві, що посилюють відповідальність за користування мережею інтернет.

інтернет
В Білорусі контролюватимуть користувачів Інтернету

Зокрема, встановлюється відповідальність юридичних осіб і індивідуальних підприємців за здійснення на території республіки діяльності з реалізації товарів, виконання робіт та надання послуг з використанням інтернет-ресурсів, розташованих за межами національного сегменту мережі інтернет /BY/.

На посадову особу, організацію або пункт колективного користування інтернет-послугами / інтернет-кафе, бізнес-центрів та ін / тепер можуть накласти штраф, якщо не була проведена ідентифікація абонентських пристроїв і користувачів, а також порушено вимоги з обліку, зберігання відомостей про них та наданих їм послуг. За порушення даних вимог передбачена адміністративна відповідальність, встановлені розміри відповідних штрафів. При цьому КДБ, МВС, Комітет держконтролю і інші держоргани отримали повноваження контролювати виконання даних норм.

“Вимоги покликані зробити прозорим бізнес з використанням інтернету, захистити користувачів від сайтів, що поширюють порнографію, пропагують насильство та екстремізм”, – прокоментували в оперативно-аналітичного центрі при президенті Білорусі.

При цьому там зазначили, що “ніхто не буде вводити обмеження на доступ громадян до інтернет-ресурсів, у тому числі закордонним, як через незнання чи так і навмисно, пишуть деякі журналісти”.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.