Новини України. 27 січня. Експерт Фінського інституту міжнародних відносин Аркадій Мошес вважає, що, на тлі справи Тимошенко в Україні, спроби українського керівництва змінити імідж за рахунок виголошення промов в Давосі – малоперспективні.

Аркадій Мошес

«Мені здається, що в Європі від українського Президента сьогодні хотіли б почути не про те, як Україна сприймає майбутнє світу, світогосподарської системи Європи, а про те, як нинішнє українське керівництво бачить подальший розвиток України як стабільної та демократичної держави. Якщо українському керівництву не вдасться дохідливо довести те, що в нього є якийсь чіткий план збереження і розвитку України як демократичної і стабільної держави, то все інше, що буде сказано, великого значення не має. Україна не є одним зі світових лідерів, від якого чекають таких заявок», – заявив Аркадій Мошес.

«І ще більш важливим є те, що сьогодні українське керівництво і всі його зовнішньополітичні ініціативи сприймаються крізь призму одного процесу, який йде в Україну. І це якраз сприймається як відступ від досягнутих раніше демократичних стандартів. Справа Тимошенко – це як би картинка, але все вже далеко не зводитися до справи Тимошенко. Україну сприймають як країну, яка рухається в бік Білорусі, і тому спроби поміняти цей імідж за рахунок проголошення промов у Давосі, на мій погляд, малоперспективні», – підсумував експерт.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.