Новини економіки. 13 січня. Російська Федерація своєю політикою у формуванні цін на газ для України стимулює нашу державу розвивати відновлювальну енергетику.

Українці не бачуть "плюсів" у подорожчанній газу

Тому за це підвищення вартості газу українці мають насправді дякувати прем’єр-міністру Росії Володимиру Путіну. Про це заступник директора Інституту відновлювальної енергетики НАН України Степан Кудря сказав сьогодні.

“У розвитку відновлювальної енергетики, окрім державної підтримки закону про зелений тариф, нас також стимулює Росія. І чим більше вона буде підвищувати ціну на газ, тим більше Україна буде впроваджувати технології з відновлювальними видами енергії”, – сказав науковець.

“Дехто впадає в паніку через підвищення ціни на газ. А от, наприклад, я та й ті, хто займається відновлювальною енергетикою та екологією, маємо сказати за це спасибі Володимиру Путіну. Хай підвищує, тоді ми менше будемо його споживати та будемо замінювати його на джерела, які екологічно чисті і дешевші”, – додав Кудря.

Нагадаємо, у листопаді минулого року міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко повідомив, що у 2012 р. використання альтернативних джерел енергії в Україні збільшиться в чотири рази.

Газові переговори між Україною та Росією стосовно зниження вартості “блакитного палива” для України будуть поновлені 15 січня 2012 р. Росія начебто погоджується на зниження ціни на газ для офіційного Києва в обмін на створення консорціуму з управління ГТС, де контроль фактично матиме “Газпром”, а також входження російської монополії на український споживчий газовий ринок. На сьогодні вартість газу для України становить 416 доларів за 1 тис. кубометрів.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.