Новини України. 26 січня. Українська міліція відмовляється від знаменитого позашляховика УАЗ, який відслужив в органах 40 років.

"Бобіки" можуть зникнути

Йому на заміну прийдуть економічні іномарки. У нових комфортних автомобілях не так соромно буде возити іноземних фанів-дебоширів.

Свій УАЗик міліціонери люблять, плекають і ставляться, як до давнього, але норовистого товариша. Багато бензину і мало швидкості, коробка передач швидко розвалюється, а влітку спекотно. Єдина перевага «бобіка» – у нього поміщаються усі, говорить старший прапорщик Сергій. От якось їм видали легковик, то на виклики їздили, як оселедці в банці. «Опер» «опера» на руках тримав. Міліцейське керівництво нарешті відірвалося думками від автомобілів російського виробництва і дивилося в бік Європи.

Правоохоронцям пропонують французьку машину.

«Ці машини замінять в містах наші УАЗики, – говорить прес-секретар МВС України Володимир Поліщук. – Звичайно, ці УАЗики, якщо термін їх придатності не закінчився, передадуть в сільську місцевість. Там, де вони ще можуть послужити, а деякі будуть утилізовані».

Перед Євро-2012 УАЗи зникнуть з Києва, Львова, Донецька та Харкова. Мовляв, це щоб іноземних уболівальників не лякати. Іномарки мають не такий загрозливий вигляд. Другий аспект – більше комфорту. Його і міліціонерам хочеться. Крім того, УАЗ – машина неекономічна, неекологічних, але екзотична. І, можливо, саме за такою екзотикою приїде іноземний вболівальник в Україну.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.