Новини спорту. 23 січня. 22 січня, в Австрії завершилися зимові юнацькі Олімпійські ігри. Було розіграно 63 комплекти нагород.

Олександра Назарова і Максим Нікітін стали срібними призерами Ігор

Українська збірна, яка була представлена 23 спортсменами, повертається додому з трьома срібними медалями і 25-м загальнокомандним місцем (без урахування нагород у змішаних командних турнірах).

Срібними призерами Ігор стали фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін (танці) і Ярослав Паніот в турнірі змішаних команд, а також Марія Долгополова у змішаній естафеті з шорт-треку.

У загальнокомандному заліку перемогла збірна Німеччини, представники якої завоювали 17 медалей – 8 золотих, 7 срібних і 2 бронзові, другою стала команда Китаю (7-4-4), третьою – Австрії (6-4-3), четвертою – Південної Кореї (6-3-2).