Новини економіки. 15 січня. Україна поставляє до Росії цілий ряд продукції, водночас експорт Росії в Україну – енергоносії.

Фесенко: Російській стороні достатньо легко тиснути на Україну

Складається ситуація, при якій російській стороні достатньо легко тиснути на Україну маніпулюючи торговими потоками, вводячи обмеження та санкції.

У свою чергу українська сторона практично не має інструментів у сфері експорту та імпорту, яким би могла відповісти на дії з боку Росії.

Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко.

“У ситуації, що склалася, слід розуміти, що в України потенціал обмежений. Ми тут у більшій мірі залежимо від Росії. У нас є дисбаланс у зовнішній торгівлі. Ми ж не можемо ввести санкції на постачання російського газу”, – наголосив експерт.

В цій ситуації, на думку Фесенка, українська влада мала б шукати інструменти для відповіді на заяви та дії Росії у політичній та геополітичній площинах.

“Але можливості дій на тій же ж міжнародній арені сьогодні обмежені внутрішньополітичними проблемами”, – зазначив експерт.

Він зазначив, що сьогодні і відносини з Заходом не дуже добрі, і тому українська влада не може вдатися до загравань з західними країнами, як це робилося за часів президентства Леоніда Кучми.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.