Новини економіки. 17 січня. Державна ветеринарна та фітосанітарна служба вважає, що система контролю при продажу в роздріб м’яса в Росії загрожує епізоотичному благополуччю Україні, говориться в повідомленні Держветслужби.

Відповідь за сир

“На думку українських фахівців, такий стан справ створює умови для подальшого поширення захворювання по території Росії, погрожуючи при цьому епізоотичному благополуччю суміжних держав”, – йдеться в повідомленні служби за підсумками зустрічі голови Держветслужба Івана Бісюка і заступника глави Россільгоспнагляду Євгена Непоклонова.

Зокрема, особливе занепокоєння українських ветеринарів викликає відсутність в Росії єдиної системи наскрізного контролю обігу харчової продукції, що включає в себе контроль безпеки при передпродажному зберіганні, контроль умов реалізації торговельними мережами, а також контроль утилізації харчових відходів.

Крім цього, Бісюк відзначив, що його відомство, що проходить реорганізацію, забезпечуватиме ефективний контроль по всьому виробничо-технологічному ланцюжку – від поля і до кінцевого споживача. Він також запропонував Непоклонову направити в Україну групу російських експертів для вивчення особливостей роботи оновленої Держветслужба.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.