Новини політики. 27 січня. Європейські політики на 8-му Українському ланчі в Давосі заявили, що Україна зійшла зі шляху євроінтеграції, але головне випробування ще попереду – парламентські вибори.

Я не почув пояснень щодо Тимошенко у виступі Януковича - Карл Більдт

Основним випробуванням євроінтеграції для України в 2012 році стануть вибори. Про це заявив на 8-му Українському ланчі в Давосі в п’ятницю, організованому Фондом Віктора Пінчука, член Європарламенту Марек Сівець.

«Якщо вони будуть вільними, то тоді Україна може бути частиною Європи, інакше – це все, це кінець мрії».

У свою чергу міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив у Давосі, що Україна зійшла зі шляху євроінтеграції і опинилася на перехресті.

«Питання стоїть так: чи може Україна повернутися на шлях євроінтеграції або ми застрягли на тому, що є де-факто відходом від євроінтеграції», – сказав він.

Карл Більдт нагадав, що ПАРЄ чітко висловила свою позицію про те, що підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом зараз залежить від того, як довго буде екс-прем’єр України Юлія Тимошенко у в’язниці.

«Я не почув пояснень (у виступі президента Віктора Януковича)», – сказав він, додавши, що справа Тимошенко не єдина, а лише найвідоміша з тих, де існують великі сумніви у верховенстві права.

Нагадаємо, глава фракції соціалістів, яка є союзниками ПР в Європейському парламенті, Андреас Гросс назвав Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та Валерія Іващенка політичними ув’язненими. А також він заявив, що президент Віктор Янукович «особисто діяв в якості судді».

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.