Новини України. 26 січня. Україна не наважиться не виконати рішення Європейського суду з прав людини у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Власенко: Янукович не насмілиться не послухати Європу

Про це повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко в ефірі 5 каналу, коментуючи відповідну заяву лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, пише Українська правда.

“Виконання рішення Європейського суду це обов’язок держави. Це не політичний обов’язок. Це не моральний обов’язок”, – заявив захисник.

“Відповідно за невиконання рішень Європейського суду з прав людини, європейські інститути мають право прийняти конкретні юридичні санкції щодо держави Україна, і ці санкції є досить істотними”, – уточнив він.

“Тому я не думаю, що Україна наважиться не виконати рішення Європейського суду”, – вважає депутат.

Власенко уточнив, що це можуть бути “обмеження в’їзду-виїзду в ЄС, обмеження щодо ведення бізнесу, різні економічні речі, пов’язані з певними обмеженнями”.

Захисник запевнив, що “влада чітко усвідомлює, що вони програють справу у Європейському суді”.

“Зараз робиться спроба дуже швидко справа по ЄЕСУ довести до судового вироку. Ми очікуємо, що найближчим часом. Янукович вже дав команду передати цю справу в один з судів міста Харкова”, – заявив він.

Як відомо, 20 січня стало відомо, що слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Харківській області закінчено розслідування кримінальної справи за обвинуваченням екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.