Новини політики. 24 січня. Партія «Україна Майбутнього» відкликала своє рішення про готовність співпрацювати з політичною партією «УДАР» Віталія Кличка в рамках угоди «Про взаємне співробітництво на виборах і створення демократичної більшості у Верховній Раді».

Віталій Кличко УДАР
Віталій Кличко

«На наших очах відбувається спроба створити нові політичні декорації для старої корупційної суті. Нам не зрозумілі мотиви Віталія Кличка, який об’єднався з цими людьми, але з моменту підписання їх вчорашньої угоди в опозиційному спектрі взагалі зникли сили, на які можна було розраховувати як на реальний європейський вектор нової української політики. На жаль, ми вичерпали можливості просування ліберальної ідеї в кооперації з силами, які називають себе опозицією», – зазначив голова УМ Святослав Олійник.

Політик підкреслив, що партія «Україна Майбутнього» не буде брати участь у такому об’єднанні опозиційних сил, яке «мало чим відрізняються від корупціонерів, які примостилися за чинної влади».

19 грудня, Центральна рада партії «Україна Майбутнього» прийняла рішення про підписання Угоди «Про взаємне співробітництво на виборах до Верховної Ради України та створення демократичної більшості у Верховній Раді VII скликання» з партією «Удар» Віталія Кличка.

Джерело Ура-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.