Новини України. 21 січня. Вперше за 18 років між Україною та Угорщиною не був підписаний протокол про права національних меншин на вимогу угорців створити на Закарпатті Притисянський адміністративний район з компактним проживанням угорців.

Угорці хочуть повноправно жити на Закарпатті

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

На засіданні Змішаної угорсько-української міжурядової комісії з питань забезпечення прав національних меншин не був підписаний протокол на вимогу угорської сторони, про створення на Закарпатті Притисянський адміністративного району з компактним проживанням угорців.

У перший день засідання тривало до другої години ночі, при цьому українська сторона постійно відчувала на собі пресинг угорців. У якийсь момент представник України навіть попередив, що якщо питання не будуть обговорюватися виважено, українська делегація покине зал засідань.

«Ми пояснили, що Закарпаття – багатонаціональний край, тому ставлення влади буде однаковим до всіх представлених у ньому меншин, без будь-яких преференцій. На жаль, ці позиції не поділяють наші угорські колеги, компроміс не був досягнутий», – заявив заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур, який брав участь в міжурядовій комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.