Новини економіки. 6 січня. Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС буде готова до підписання найближчими тижнями.

Визначення дати підписання угоди – це питання політичних домовленостей

Про це під час прес-конференції повідомив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький.

За його словами, на сьогодні вже фактично іде робота над її реалізацією та напрацюванням різноманітних змін до законодавства.

“Я не хочу брати на себе відповідальність робити прогнози, коли ми цю угоду підпишемо. Є певні чинники, які так чи інакше впливають на це. Найближчими тижнями те, що стосується угоди, вона буде повністю готова до підписання з точки зору технічних моментів”, – сказав Пятницький.

Він також відзначив, що визначення дати підписання угоди – це питання політичних домовленостей.

Як повідомлялося, 19 грудня 2011 року в Києві відбувся XV саміт Україна-ЄС. Під час оприлюднення спільної заяви саміту Президент України Віктор Янукович наголосив, що наближення українського виробництва до ринків Європейського Союзу сприятиме модернізації національної економіки. У свою чергу перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв зазначив, що після вступу в дію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом, яка є складовою частиною договору про асоціацію, Україна може розраховувати на додаткове зростання своєї економіки на 2% на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.