Новини України. 2 січня. У Запоріжжі кілька десятків Дідів Морозів-екстремалів відсвяткували Новий Рік стрибками з сорокаметрового моста.

Близько півсотні екстремалів в костюмах Дідів Морозів стрибали з мосту

Про це повідомляє Сегодня.

Як повідомив керівник Запорізького клубу роуп-джампінгу (стрибки з мотузкою) «Rockand Rope» Шкаліков, «близько півсотні місцевих екстремалів в костюмах Дідів Морозів відсвяткували настання 2012 стрибками з сорокаметрового арочного моста на Хортиці».

«Запорізькі Діди Морози – екстремали вирішили зробити символічний стрибок з моста – стрибнути з 2011 року в 2012-й рік. Перехід зі старого року в новий здійснювали і професійні роуп-джампери, і початківці», – зазначив екстремал.

Також він зазначив, що стрибки з висоти приблизно 14-ти поверхового будинку стали традиційними у Запоріжжі, особливо в святкові дні.

Однак найбільша активність стрибунів з мосту спостерігається саме напередодні Року Дракона, який за китайським календарем настане в кінці січня.

«Щоб задобрити «літаючий» символ 2012 роуп-джампери вирішили вчитися літати», – розповіли в місцевому клубі роуп-джамперів «Rock and Rope».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.