Новини політики. 30 січня. Влада давно анонсувала зміни до Конституції.

Влада давно анонсувала зміни до Конституції

У майбутньому це може бути використано як сильний інформаційний привід для суспільства, говорить він.

Президент України Віктор Янукович з допомогою Конституційної асамблеї спробує перевести увагу суспільства зі своїх помилок на нові вигадки. Про це заявив провідний експерт політико-правових програм Центру імені Разумкова Костянтин Дикань, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

“Я вважаю, що у внутрішній політиці влада встигла зробити багато помилок. Тепер їй необхідно активізувати діяльність у внутрішній політиці з тим, щоб перевести увагу суспільства на щось інше”, – підкреслив Дикань.

“Влада давно анонсувала зміни до Конституції. В майбутньому це може бути використано як сильний інформаційний привід для суспільства”, – вважає експерт.

За його словами, очікувати внесення будь-яких істотних змін в основний закон країни слід не раніше завершення парламентської кампанії.

Експерт визнав, що Конституцію поліпшувати потрібно. “Але, звичайно, це буде зроблено навіть не цього року”, – зазначив Дикань.

Нагадаємо, раніше президент затвердив концепцію Конституційної асамблеї. Згідно з указом глави держави, асамблея буде створена в числі 100 громадян України – експертів, науковців, представників різних політичних партій і громадських організацій та інститутів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.