Новини світу. 8 січня. Ув’язнені сумнозвісної венесуельської в’язниці «Лос Текес» в південних передмістях Каракаса взяли в заручники 680 осіб, що прийшли на побачення зі своїми ув’язненими родичами.

Зеки взяли в полон родичів

Як повідомляє місцеве телебачення, люди, серед яких багато жінок і дітей, насильно утримуються вже протягом доби.

Ув’язнені висувають до влади вимоги, пов’язані з умовами їх утримання у в’язницях. Вони стверджують, що поки їх вимоги не будуть виконані, жодна людина не буде відпущена. Торік у в’язницях країни сталася серія бунтів ув’язнених із захопленням заручників.

Найбільша тюремна криза відбулася в комплексі «Родео», в одному з блоків якого більше тисячі ув’язнених протягом місяця чинили збройний опір 5 тисячам бійців Національної гвардії.

Ситуація з умовами утримання ув’язнених у венесуельських в’язницях складна. За деякими даними, за минулий рік в установах пенітенціарної системи загинули близько 500 осіб.

Наприкінці липня за вказівкою президента Уго Чавеса було створено міністерство у справах в’язниць, діяльність якого, втім, не привела до поліпшення становища засуджених.

Всього в країні діє 34 в’язниці, які розраховані на утримання 14,5 тисячі осіб. При цьому число ув’язнених зараз – 44 520 чоловік.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.