Новини світу. 29 січня. Сенатор Оклахоми заявив, що вивчав це питання протягом року, і дуже стурбований тим, що закон досі не забороняє використання ембріональних стовбурових клітин і тканин зародків у виробництві їжі та інших продуктів.

В США борються з аморальністю

У зв’язку з цим він запропонував проект закону, який покликаний інформувати людей про події і запобігти використанню «аморальних» методів виробниками харчових продуктів.

Чутки вперше з’явилися, коли один з постачальників продукції Pepsi подав заявку на патентування процесу виробництва тестера штучної смакової добавки за допомогою клітин HEK293, які спочатку брали з нирок абортованих зародків в 1970-х роках. Ці клітини легко клонуються, і часто використовуються в біотехнологічних дослідженнях.

Проект закону про заборону поїдання зародків став реакцією на чутки про те, що компанія Pepsi використовує у виробництві своєї продукції абортовані зародки. Представники компанії категорично спростовують ці дивні чутки.

«PepsiCo не проводить і не спонсорує ніякі дослідження, які утилізують людські тканини або клітини, взяті у ембріонів», – заявили вони.

Законодавці підготували проект, що забороняє використання людських ембріонів при приготуванні їжі. Це юридичне «ноу-хау» – ще один несподіваний виток розвитку подій навколо теми абортів у США.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.