Новини світу. 7 січня. ФБР вперше за останні 83 роки переглянула перелік злочинів, які можуть бути кваліфіковані як згвалтування.

У США жертвами згвалтування можуть визнаватися не тільки жінки а й чоловіки

Нові норми враховуватимуться при складанні Єдиного звіту про злочини (Uniform Crime Report), який публікується ФБР спільно з міністерством юстиції США.

Попереднє федеральне законодавство в цій області, що діяло з кінця 1920-х років, визначало згвалтування як “плотське пізнання жінки, вчинене силою або проти її волі”. Тепер же згвалтуванням може вважатися практично будь-яка дія сексуального характеру, вчинене без згоди жертви.

Крім того, відповідно до нових норм жертвами згвалтування можуть визнаватися не тільки жінки а й чоловіки. За даними BBC News, повідомити про згвалтування потерпілий зможе і в тому випадку, якщо не чинив опору злочинцеві.

Прийняття нових норм ФБР не означає перегляду федерального або місцевих законодавств у сфері злочинів, скоєних на сексуальному грунті. Зокрема, влада штатів оновлювала та переглядала перелік подібних злочинів і раніше, проте у федеральній статистиці можуть враховуватися лише ті злочини, які передбачені прийнятим законодавством. У результаті протягом багатьох років в Єдиному звіті публікувалися неповні відомості про вчинені злочини сексуального характеру.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.