Новини світу. 6 січня. У США приведений у виконання перших у 2012 році смертний вирок.

У США у 2012 році вже стратили злочинця

В одній із в’язниць штату Оклахома в четвер, 5 січня, був страчений 49-річний Гері Роланд Уелч (Gary Roland Welch), засуджений до вищої міри покарання за вбивство.

Уелч була зроблена смертельна ін’єкція. Перед тим, як смертельна ін’єкція подіяла, він, як повідомляється, декламував щось зі скандинавської міфології, вивченням якої займався у в’язниці.

Страта пройшла лише в присутності персоналу в’язниці. Родичі жертви Уелча вирішили не спостерігати за приведенням вироку у виконання. Сам засуджений також не скористався правом покликати кого-небудь на свою страту.

За три тижні до страти, після того, як йому було остаточно відмовлено у пом’якшенні вироку, Уелч намагався покінчити з собою, перерізавши горло лезом від бритвеного верстата. За останні 20 років Уелч став другим засудженим до смерті в штаті Оклахома злочинцем, який зробив спробу самогубства напередодні страти.

Гері Роланд Уелч був засуджений до смертної кари за вбивство Роберта Хардкасла (Robert Hardcastle), вчинене в місті Майамі, штат Оклахома, 25 серпня 1994 року. Уелч і його спільник Клоді Коновер (Claudie Conover) до смерті побили Хардкасла біля його будинку. Уелч своєї провини повністю не визнав, заявивши, що вбивство Хардкасла було самообороною, проте суд його доводи не переконали. На своїй версії подій Уелч продовжував наполягати до кінця життя.

Клоді Коновер, визнаний співучасником вбивства, також був засуджений до вищої міри покарання, однак пізніше йому замінили страту на довічне ув’язнення без права прохання про помилування. Коновер помер у в’язниці в 2001 році.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.