Новини світу. 5 січня. В даний час у США близнюки народжуються майже вдвічі частіше, ніж 30 років тому.

Ймовірність появи на світ близнюків підвищується зі збільшенням віку матері

Такі дані містяться в оприлюднених даних дослідження Центрів з контролю і запобігання захворювань, розташованих в Атланті (штат Джорджія).

У доповіді наголошується, що в 2009 році в США народилися понад 137 000 близнюків (один випадок на кожні 30 пологів), тоді як у 1980 році було зафіксовано народження всього 68000 близнюків (один випадок на більш ніж 50 пологів).

“Зростання кількості народжень близнюків спостерігається у всіх штатах і у всіх вікових групах”, – зазначила один з авторів дослідження Джойс Мартін.

Однією з основних причин даної тенденції вчені називають успіхи сучасної медицини в області лікування безпліддя.

“Багатоплідна вагітність часто протікає важко, близнюки зазвичай народжуються раніше терміну, їх вага при народженні менше середньої. Однак, незважаючи на те, що вони входять в підвищену групу ризику, більшість з них розвиваються нормально”, – розповіла дослідник.

Вважається, що найбільше значення для виникнення багатоплідної вагітності відіграють спадковість, вік майбутньої матері та її національність. Так, за даними фахівців, у США близнюки найчастіше народжуються в афроамериканських сім’ях. Крім того, ймовірність їх появи на світ підвищується зі збільшенням віку матері.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.