Новини України. 6 січня. Адвокат Тетяна Монтян назвала умови утримання екс-прем’єра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії шикарними.

Тимошенко утримується в шикарних умовах

Про це пише Gazeta.ua.

“У порівнянні з сотнями тисяч звичайних людей, Тимошенко сидить шикарно, щоб не було підстав розповідати, що з неї знущаються. До неї весь час прикута увага. Виконується “будь-яка примха за ваші гроші”, – зазначила Монтян.

За її словами, ходили чутки, що за перебування в медичній частині Лук’янівського СІЗО Тимошенко платила тюремникам 200 тис. доларів на добу.

“Про Качанівську колонію поки такі чутки не ходять. Перевели її саме тому, що вона занадто шикарно сиділа, ще й знущалася над “товаришами”. Сміялася з того, що вони не можуть ніяк протидіяти тому, що у неї класні умови утримання”, – заявила Монтян.

Вона також зазначила, що Качанівська колонія є зразково-показовою, її робили для того, щоб “показувати Європі як у нас добре в колоніях”.

“У її (Тимошенко – ред.) камері весь час горить світло, тому що так має бути. Зеків без нього не залишають, тому що треба спостерігати за тим, що вони там роблять. Це в’язниця, а не санаторій. Охорона весь час повинна дивитися, щоб в камері ніхто нікого не прирізав”, – зазначила адвокат.

Монтян додала, що до Тимошенко нікого підсаджувати не будуть, тому що є дуже мало людей, які одночасно засуджені по одній справі і мають слідчі дії по іншим.

“Крім того, чим більше народу в камері, тим важче їх контролювати. Всередині можуть виникати конфлікти. Тому вона буде сидіти з однією людиною. Можливо, згодом буде взагалі сама. Хто його знає, які там у неї плани, і чим стимулювали начальника колонії. Згодом ажіотаж спаде, розпочнуться парламентські вибори, у людей будуть свої проблеми, а Тимошенко залишиться в Качанівській колонії”, – зауважила Монтян.

Нагадаємо, дочка Тимошенко, ЄвгеніяТимошенко, яка має право бачити маму двічі на тиждень, розповіла про її фізичні страждання.

“Вона лежить, не встає, їй дуже боляче сидіти, тому вона не встає. Лежала весь час, поки ми з нею спілкувалися, тобто больовий синдром постійно присутній”, – повідомила Євгенія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.