Новини світу. 26 січня. Незважаючи на всі докладені зусилля з порятунку зграї китів-гринд, що викинулися на берег новозеландського острова Південний, 33 особини в черговий раз повернулися до місця неминучої загибелі і застрягли на мілководді. Місцева влада ухвалила рішення розстріляти  тварин.

Китів доведеться розстріляти

Зрештою зі ста  гринд, які викинулися на берег,  вдалося врятувати лише 17.

“На жаль, ми безсилі боротися з природою, яка виявилася не на боці морських колосів, – сказав представник Департаменту зі збереження дикої природи Нейджел Маунтфорд. – Двічі ми вели їх на глибоководді, але вони повернулися знову. Крім того, видно, що тварини не мають ні найменшого бажання плисти в бік океану, а сили покинули їх. При цьому відзначено черговий цикл припливу”.

За словами фахівця, туші мертвих гринд будуть транспортовані в дюни, де будуть приречені на природне тління, передають Вести.

“Безумовно, рішення про умертвіння морських велетнів болем відгукнулося в серцях добровольців, які вклали сили і душу, щоб врятувати застряглих на мілководді тварин”, – додав Маунтфорд, зазначивши, що в рятувальних операціях брали участь рятувальники з інших країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.