Новини України. 26 січня. На останній сесії Нікопольської міськради депутати вирішили ввести комендантську годину для дітей до 16 років.

У Нікополі починають боротьбу з бездіяльністю підлітків

«Тепер дітям до 16 років не можна з’являтися після 22:00 без супроводу батьків або тих, хто їх заміняє, у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях Нікополя. Це рішення спрямоване на те, щоб неповнолітні не ставали фігурантами злочинів», – повідомили в прес-службі Нікопольської міськради і додали, що депутати впритул візьмуться й за фізвиховання молоді.

«Ми будемо сприяти розвитку безкоштовних спортивних секцій для молоді та її об’єднання в громадські організації для відстоювання активної позиції, підвищення освітнього рівня підростаючого покоління», – говорить депутат місцевої міськради Ірина Петровенко.

До речі, нагадаємо, що з 1 листопада 2011-го місцева влада оголосила сухий закон в місті. З 22:00 до 8:00 в Нікополі не продають спиртне в магазинах, в нічних клубах і ресторанах. Депутати і співробітники міліції щовечора під виглядом звичайних відвідувачів навідуються до місцевих розважальні заклади та контролюють виконання свого рішення.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.