Новини України. 17 січня. Вранці у вівторок, 17 січня, в Миколаєві невідомі скоїли розбійний напад на відділення зв’язку № 25.

Грабіжники виявилися дуже ввічливими

Двоє в масках увійшли до поштового відділення приблизно о 9:40. У приміщенні в цей момент знаходилися лише жінки – працівники пошти, відвідувачів не було. Один із нападників, погрожуючи зброєю, зажадав отримати гроші. Перелякані жінки повідомили, що ніяких грошей у цей момент у відділенні немає, тільки поштові відправлення.

Нападники, очевидно, не були готові до такого повороту подій: як стверджують поштові працівники, вони розгубилися, переглянулися і… втекли. Працівники пошти викликали міліцію.

На місце події прибула оперативно-слідча група Центрального РВВС, слідчий, експерти, кінолог зі службовою собакою. Через деякий час приїхало і керівництво Проводяться слідчі дії.

Судячи з обставин злочину, грабіжники були дилетантами: по-перше, напали на поштове відділення, не маючи ніякої попередньої інформації про те, чи є там гроші, по-друге, розгубилися, коли почули, що грошей немає і взяти нічого. Крім того, працівники пошти відзначають, що грабіжники поводилися гранично ввічливо.

«Я навіть не думала, що бувають такі ввічливі грабіжники», – повідомила одна з працівниць пошти.

Джерело novosti-n.mk.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.