Новини світу. 21 січня. П’ятеро молодих людей спробували здійснити акт самоспалення в столиці Марокко під час демонстрації біля міністерства освіти.

Акти самоспалення стали за останні роки популярні в країнах Близького Сходу та Північної Африки

Протягом кількох днів у Рабаті проходили акції проти високого рівня безробіття, показник якої серед випускників вищих навчальних закладів становить 16%.

Молоді люди спробували себе підпалити, коли поліція заблокувала доступ до них інших маніфестантів, не дозволяючи їм взяти воду і їжу.

В результаті оперативних дій медиків двоє випускників доставлені до спеціалізованого опікового відділення в лікарні Касабланки, двоє інших відбулися легкими пораненнями, на п’ятому згорів лише одяг.

Сама акція викликала обурення і жах у марокканців – акти самоспалення стали за останні роки популярні в країнах Близького Сходу та Північної Африки. Саме з акту самоспалення продавця овочів в Тунісі рік тому почалася хвиля революцій в арабських країнах.

Нинішні маніфестації безробітних випускників університетів були приурочені до подання новим урядом помірних ісламістів своєї програми, націленої на економічне зростання, зниження інфляції, боротьбу з корупцією і безграмотністю.

За матеріалами euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.