Новини України. 9 січня. У Львові на V міському фестивалі “Свято Пампуха”, який проходив 7 січня, виклали малюнок із понад 7 тис. пампушків, встановивши світовий рекорд.

Малюнок має розмір 4 на 10 м

Малюнок оцінив офіційний представник Книги Рекордів Гіннеса Джек Брокбенк. Він зазначив, що вперше побачив таку картину.

“Ми звернули увагу на заявку про такий рекорд із двох причин. По-перше, зараз час Різдва, а пампухи – одне з традиційних частувань в Україні у цей святковий час. Тож зіграли роль дві підстави – момент, до якого приурочено рекорд, та масштаб, адже використано понад 7 тис. пампушків”, – сказав представник Книги Рекордів Гіннеса.

За словами Джека Брокбенка, ця подія стане відомою на весь світ. ”

Інформація про рекорд буде розміщена на офіційному сайті Книги Рекордів Гіннеса. Також будуть розміщені фото малюнку з пампухів на фоні вашого прекрасного Оперного театру, тож, я думаю, це буде хороша інформація про Львів та Україну загалом для людей у всьому світі”, – сказав він.

Чи увійде львівський пампуховий рекорд до Книги Рекордів Гіннеса -2012 стане відомо пізніше. Як пояснив виданню Джек Брокбенк, за рік встановлюється велика кількість світових рекордів, і з загальної кількості журі обирає певну кількість до книги.

Джерело  Кyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.