Новини України. 17 січня. 16 січня 2012 в Луганську була здійснена спроба збройного нападу на міні-відділення ПриватБанку.

Нападнику нічого не залишалося, як вибігти з відділення банку і сховатися

Як повідомила Служба безпеки банку, в результаті нападу ніхто з персоналу і клієнтів банку не постраждав.

За даними СБ ПриватБанку, о 15:30 в міні-відділення банку на території Лиманського ринку увірвався невідомий, який зажадав від співробітників банку віддати всі гроші. При цьому нападник погрожував предметом, схожим на пістолет.

Діючи відповідно до спеціальної інструкції, касир відділення в лічені секунди заблокувала доступ до каси куленепробивним склом і натиснула тривожну кнопку, відправивши виклик на пульт централізованої охорони і включивши звуковий сигнал небезпеки. Нападнику нічого не залишалося, як вибігти з відділення банку і сховатися.

“Після трагічного випадку в Донецьку всі наші співробітники пройшли ще раз чіткий інструктаж дій у разі нападу на офіси банку, і в першу чергу, дотримання особистої безпеки та захисту від можливого застосування зброї, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Ми посилили заходи по захисту наших людей від злочинців, а гроші в банку сьогодні вкрасти практично неможливо, оскільки у відділеннях ПриватБанку немає великих сум готівки, а для зберігання коштів застосовуються спеціальні сейфи, доступ до яких є тільки в інкасаторів”.

Оперативна група міліції, що прибула на місце через 3 хвилини після отримання сигналу, спільно зі службою безпеки банку розпочала розслідування нападу. Крім того, ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в сумі 15 тисяч гривень за інформацію, яка сприятиме встановленню особи зловмисника і розкриття злочину.

За матеріалами citynews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.