Новини світу. 14 січня. Центральний банк Лівії оголосив про вилучення з обігу банкноти номіналом в 50 динарів із зображенням Муамара Каддафі.

Динари

За словами його керівника Седдика Омара аль-Кабіра, у такий спосіб вони прагнуть “стерти всі сліди правління вбитого тирана”.

До 15 березня 2012 року лівійці зможуть обміняти ці купюри в банках на банкноти іншого номіналу. Еквівалентна приблизно 40 доларам, 50-динарова банкнота є купюрою найбільшого достоїнства в Лівії. На ній зображений колишній лівійський лідер у темних сонцезахисних окулярах і зав’язаній на голові на бедуїнський манер хустці.

Портрет лідера лівійської революції, вбитого повстанцями 20 жовтня минулого року, зображений також на купюрах вартістю в один й 20 динарів, але їх покине мінятимуть.

“Вони будуть поступово виведені з обігу й замінені на інші, але пізніше”, – відзначили в центробанку країни. На купюрі вартістю 20 динарів Муамар Каддафи зображений в оточенні ряду керівників іншої держави, у числі яких і скинутий туніський президент Бен Алі.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.