Новини спорту. 24 січня. Через 17 днів після аварії головний тренер “Шахтаря” Мірча Луческу залишив університетську лікарню Бухареста.

Мірча Луческу залишив університетську лікарню Бухареста

Тренер продовжить відновлення вдома, де про нього піклуватимуться кваліфіковані медпрацівники під ретельним контролем його дружини, Неллі.

“Я відчуваю себе добре, мені довелося зробити великі зусилля, але в мене було велике бажання. Я завжди думав про футбол весь цей час”, – були перші слова тренера численним румунським журналістам, які чекали його біля входу в лікарню.

На вимогу лікарів “Іль Лучі” дотримуватиметься не тільки суворої програми лікувальної гімнастики, а й дієти. Після перелому ребер організм 66-річного Луческу протягом декількох днів відмовлявся від прийому їжі, тому його підживлювали шляхом інфузії. За даними джерел, при такому харчуванні він втратив у вазі близько п’яти кілограмів.

Тим не менш, Луческу вже думає про роботу. Тренер “Шахтаря” планує вирушити в п’ятницю до Іспанії, де “гірники” проводитимуть другий збір. Спочатку, “Іль Лучі” хотів на кілька днів заскочити в Донецьк, але лікарі сказали, що ще занадто рано для таких зусиль. Для ослабленого організму небезпечні не тільки тривалі перельоти, а й холодне повітря, який зараз встановилося в Україні.

За матеріалами terrikon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.