Новини світу. 17 січня. Найнижчий урожай кави за останні 30 років зареєстровано в минулому році в Колумбії.

За останні три роки близько 300 тисяч гектарів плантацій були оновлені, і поки не можуть плодоносити

Всього з кавових плантацій зібрано 7,8 мільйона мішків кавових зерен по 60 кілограмів у кожному (468 тисяч тонн), говориться в поширеному в понеділок повідомленні Національної федерації виробників кави країни.

Таким чином, падіння врожаю в порівнянні з 2010 роком, коли було зібрано 8,9 мільйона мішків (традиційна міра об’єму для кави), склало більше 12%.

Головною причиною такого зниження стали погодні умови, зокрема, затяжні проливні дощі, які падали на Колумбію два роки поспіль і привели до зменшення продуктивності кавових плантацій.

Крім того, за останні три роки близько 300 тисяч гектарів плантацій були оновлені, і поки не можуть плодоносити.

Загальна площа плантацій кави в Колумбії складає 900 тисяч гектарів. Колумбія займає третє місце в світі за обсягом виробництва кави після Бразилії і В’єтнаму, займаючи 10-12% світового ринку.

Головний сорт колумбійської кави – арабіка.

Попереднє різке зниження виробництва кави в Колумбії було відзначено в 2009 році, коли замість звичних 11-12 мільйонів мішків через сильні дощі вдалося зібрати менше восьми мільйонів.

Однак колумбійські кавові ділки не втрачають оптимізму і заявляють, що в 2014 році рівень виробництва кави досягне 14 мільйонів мішків на рік, а до 2018 року – 18 мільйонів.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.