Новини культури. 30 січня. Бібліотеки двох харківських колоній поповнилися сучасною літературою.

книги
В колоніях поповнили бібліотеки

Представники православної церкви виділили гроші на купівлю романів та енциклопедій до Дня Великомучениці Тетяни, яка є покровителькою жінок і дітей.

320 книг купили на книжковому ринку за заявками засуджених. Допомоги по рукоділлю, фітнесу, флористиці і безліч романів вирушило в Качанівську колонію, де відбувають термін більше 800 жінок (у тому чисте екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, – ред.). А книги про футбол, сотні великих людей, військових подій і сучасні романи подарували неповнолітнім вихованцям Курязької колонії.

«У кожному виправному закладі є бібліотека, а інтерес до книг тут набагато сильніше, ніж на волі, де є інтернет і інші розваги. А багато ув’язнених саме тут і навчилися читати», – розповів заступник начальника облуправління пенітенціарної служби Андрій Лапінський.

«За місяць я прочитав три романи по 500-600 сторінок. А сьогодні побачив стільки всього цікавого, особливо про спорт і футболістів, тому приходитиму частіше», – запевнив вихованець колонії Віталій Тимофєєв. Новій літературі зраділи не тільки хлопці, але і бібліотекар. Ніна Краснікова пояснює: до цього хлопчики читали, в основному, радянську літературу – казки та романи. А тепер почерпнуть щось нове, можливо, з’явиться стимул почати життя з чистого аркуша. Тим, хто з грамотою поки не подружився, Ніна Іванівна пообіцяла зачитувати нові книги вголос.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.