Новини України. 9 січня. У прес-службі ПриватБанку заявляють, що інформація, про те, що в результаті збройного нападу на VIP-відділення банку в Донецьку були викрадені з банку 5,5 млн гривень – не відповідає дійсності.

У Приватбанку не могли взяти гроші

«Шановні колеги, ще раз звертаю Вашу увагу, що інформація, поширена рядом ЗМІ про те, що в результаті збройного нападу на VIP-відділення ПриватБанку в Донецьку були викрадені з банку 5,5 млн гривень, не відповідає дійсності», – йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Також служба безпеки ПриватБанку пояснила, чому грабіжники в Донецьку не змогли винести гроші.

«У результаті збройного нападу на VIP-відділення банку в Донецьку всі кошти клієнтів, розміщені в касі банку і депозитарних осередках, залишилися недоторканими. Про це повідомила служба безпеки ПриватБанку. Трагічна подія – розбійний напад на VIP-відділення, в результаті якого загинули четверо співробітників банку і охоронець, спочатку була приречена на провал», – йдеться в повідомленні прес-служби.

«Зокрема, в цьому відділенні було встановлено спеціальний сейф для прийому готівки, відкрити який можуть тільки інкасатори, в той час як доступ до нього співробітників відділення чи сторонніх осіб неможливий. Також в VIP-відділенні в Донецьку не було і не могло бути великих сум. У разі необхідності видачі грошей клієнтам, готівкові доставляються у відділення інкасацією в призначений клієнтом час», – підкреслює прес-служба.

У службі безпеки банку також відзначили, що всі кошти і цінності клієнтів, які знаходяться в депозитарних осередках відділення в Донецьку, також були захищені від злому – відкрити комірки можна тільки двома різними ключами клієнта і співробітника банку.

«Всі ці заходи, а також той факт, що після сигналу тривоги охорона приїжджає у відділення протягом трьох хвилин, робить будь-які спроби пограбування безглуздими. Забрати скільки-небудь значиму суму грошей з наших відділень абсолютно неможливо, – говорить керівник служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський, – Проте, після цього трагічного випадку ми впроваджуємо цілу низку заходів щодо подальшого вдосконалення системи з безпеки наших співробітників та охорони цінностей наших клієнтів» , – стверджує прес-служба.

Також в повідомленні прес-служба нагадує, що «в день нападу сигнал тривоги, переданий співробітниками відділення, вступив на централізований пульт охорони в 14:56, а вже в 14:59 на місце прибули оперативні групи охоронної фірми і міліції».

Нагадаємо, 29 грудня, під час пограбування невідомими банківського відділення в центрі Донецька загинули п’ятеро осіб.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.