Новини  спорту. 29 січня. В одній зі шкіл Дніпропетровська почали викладати йоїнг – вид спорту, що народився завдяки дитячій іграшці йо-йо.

Йо-йо тепер називають видом спорту

З цього виду спорту вже провели всеукраїнський чемпіонат, а викладає в дніпропетровській школі його переможець, 16-річний Єгор Бойко.

Сам хлопець майстерність володіння дитячою забавкою, яка тепер має статус спортивного снаряда, опановував через інтернет. Єгор зізнався, що це не найкращий метод навчання, тому після перемоги в чемпіонаті вирішив відкрити власну школу йоїнгу.

Цікаво, що на перший урок зібралося стільки охочих, що вони ледь помістилися у приміщення. Тож Єгор планує в майбутньому створити невелику групу для тих, хто захоче займатися цим професійно, та навчати їх професійним трюкам від гравців зі всього світу.

Як з’ясувалося, у Дніпропетровську існують цілі “йо-йо тусовки”. Щоправда, грою, якій майже сотня років, чомусь захоплюються переважно хлопці и чоловіки.

Іграшка не з дешевих, в Україні йо-йо коштує щонайменше 100 гривень. Проте лікарі підтримують дитяче захоплення.

“Вона сприяє тому, що покращує увагу, розвиває моторику рук, що вкрай необхідно, особливо для дітей. Концентрує і покращує роботу мозку. А щодо рухової активності, цього, звичайно, недостатньо”, – запевняють лікарі.

Бавитись корисною забавкою можна у 5 різних стилях. Перший український чемпіон мріє розробити свій власний і розширити цей список.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.