Новини світу. 10 січня. До Держдуми внесли законопроект, який передбачає зняття банківської таємниці з витрат чиновників, працівників правоохоронних структур, військовослужбовців, депутатів та деяких інших категорій громадян.

Держдума Росії

Автор закону, член “Єдиної Росії” Андрій Скоч, запропонував зробити для низки категорій громадян обов’язковим декларування витрат, якщо вони перевищують задекларовані раніше доходи.

На його думку, декларувати витрати повинні державні та муніципальні службовці, військовослужбовці, співробітники органів внутрішніх справ, поліції, прокуратури, митних органів, Слідчого комітету, депутати представницьких і законодавчих органів суб’єктів РФ, а також депутати Держдуми і члени Ради федерації. Крім того, закон передбачає поширення вимоги на подружжя та неповнолітніх дітей чиновників і на тих, хто заміщає державну посаду.

Для перевірки відомостей про витрати, відповідно до законопроекту, банківські та податкові органи зобов’язані надавати необхідну інформацію. Таким чином, дані про витрати чиновників пропонують виключити з банківської таємниці.

Пропозиція ввести контроль за великими витратами чиновників озвучив президент Росії Дмитро Медведєв 22 грудня під час свого послання Федеральним Зборам РФ.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.