Новини світу. 18 січня. Невідомий в ніч на середу кинув на обгороджену територію навколо Білого дому у Вашингтоні димову шашку, спецслужби розслідують інцидент.

Білий дім, США
У Білий дім кинули димову шашку

За словами представника Секретної служби США Джорджа Огілві (George Ogilvie), в ніч на середу поряд з воротами території Білого дому зібралися від тисячі до 1,5 тисячі учасників чергової “загарбницької” акції. Імовірно, хтось з демонстрантів кинув димову шашку в бік резиденції глави США.

На даний момент місце інциденту оточено.

Раніше в ніч на середу сотні учасників руху проти фінансового тероризму зібралися біля будівлі Капітолія у Вашингтоні в рамках акції “Захопи конгрес”, щонайменше шестеро були затримані. До акції приєдналися і учасники руху “Захопи Вашингтон”, давно влаштувалися на центральних площах міста. У район Капітолію були стягнуті додаткові сили поліції.

Протестна акція “Захопи Уолл-стріт” почалася в Нью-Йорку 17 вересня 2011 і поширилася потім на ряд великих міст США, включаючи Лос-Анджелес, Майамі, Нью-Джерсі і Вашингтон, а також країни Європи. Протестуючі, в основному маргінальна молодь і старіючі хіпі, виступають проти безробіття і діяльності фінансових інститутів, називаючи її “фінансовим тероризмом”, а також проти багатих верств населення, що представляють мінімальну частину суспільства. Демонстрації незадоволених носять, в основному, мирний характер.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.