Новини України. 17 січня. 2012 рік має стати часом якісних змін у всіх підрозділах МВС України, насамперед у контексті взаємодії із населенням.

Людина для міліції повинна бути понад усе

Про це під час розширеної колегії “Підсумки оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ України за 2011 рік” заявив міністр МВС України Віталій Захарченко, передає  УНН.

Зокрема, міністр зазначив, що, не дивлячись на помітні позитивні зрушення у роботі усіх органів і підрозділів МВС України, у 2011 році проблемним залишається питання ефективної взаємодії співробітників внутрішніх справ із населенням.

“Не рідко так буває, що конкретний громадянин, який не задоволений діями чиновників різних рівнів, змушений звертатися до МВС. Однак, і там громадянин не відчуває себе повністю захищеним. Саме тому ми маємо у повній мірі використати унікальний шанс – реалізувати зміни у МВС на користь конкретної людини. Людина має бути понад усе. Це головна вимога,” – зазначив Захарченко.

Окрім цього міністр пообіцяв, що буде особисто розглядати усі скарги, які надходять на його особистий інтернет-блог, хто б не був їх автором.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.