Новини технологій. 17 січня. Сервіс мікроблогів Twitter досягне позначки в 500 млн користувачів вже в наступному місяці.

Twitter може мати 500 млн. користувачів в лютому

Такими є прогнози компанії Twopchart.

Якщо Twitter збереже темпи росту, то до кінця лютого він перетне рубіж у 500 млн користувачів. Згідно зі звітом, зараз чисельність сервісу налічує 465 млн. Кожну секунду до нього приєднується близько 11 нових учасників. У Twopchart навіть назвали орієнтовну дату події – 25 лютого. Проте компанія не має внутрішніх даних Twitter і беззастережно покладатися на її розрахунки не слід, відзначають фахівці.

У жовтні на конференції Web 2.0 генеральний директор компанії, Дік Костолло (Dick Costolo), поділився офіційною статистикою, розповівши, що активна аудиторія Twitter налічує 100 млн чоловік, з них на сайт щодня заходить половина. Число унікальних відвідувачів сайту на той момент становило 400 млн на місяць. Тоді ж він відзначив трикратне збільшення кількості реєстрацій на сервісі після запуску iOS 5 (нової версії мобільної операційної системи Apple), тісно інтегрованої з сервісом.

За матеріалами ruformator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.