Новини світу. 9 січня. 22-річна туристка з Австралії дивом вижила, впавши після обриву тросу 111-метрової банджі в африканську річку Замбезі, що кишить крокодилами.

22-річна туристка

Ерін Лонгворсі з Перта вирішила взяти участь в популярному атракціоні на мосту над водоспадом Вікторія. Інцидент стався ще 31 грудня, однак відомо про нього стало лише зараз.

Під час стрибка канат обірвався і дівчина впала головою вниз до річки. При цьому ноги її залишалися прив’язаними до троса, і плисти Ерін фактично не могла. Її понесло вниз за течією, але обривок канату зачепився за камені. Дівчина змогла підтягнутися за ним і вибратися на скелю, де вона дочекалася рятувальників..

“Вода в легенях не давала мені дихати, я перевернулася на бік, тоді почала харкати кров’ю і водою”, – розповіла вона.

Сам момент обриву тросу виявився зафіксованим на відео, яке показали провідні австралійські телеканали.

Те, що їй вдалося вижити, сама Ерін назвала “справжнім дивом”. Після інциденту вона провела тиждень в лікарні, однак жодних серйозних ушкоджень любителька екстріму не отримала.

Організаторі банджі-джампінгу на водоспадом Вікторія, компанія Safari Par, характеризує свій атракціон як “111 метрів чистого адреналіну” та “один з найбільш мальовничих стрибків у світі”. Щороку на цій банджі стрибають понад 50 тисяч туристів. Атракціон працює вже 10 років і представники влади запевнили, що це перший подібний випадок.

ВІДЕО

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.