Новини світу. 23 січня. Жителі острівця Джильо, біля якого розбився лайнер Costa Concordia, відзначають помітне зростання числа туристів, що приїжджають спеціально для того, щоб сфотографувати затонулий лайнер.

Туристи атакують острів, біля якого затонув Costa Concordia

У минулий уїк-енд туристи буквально штурмували Джильо, де проживає всього 800 чоловік. Вони шукали на прибережних скелях кращі точки зйомки лежачого на боці лайнера і фотографувалися на його фоні, а потім заповнювали рибні ресторани в порту.

“Люди приїжджають до нас на один день з усієї Італії, часто з маленькими дітьми. Я вважаю, що це – прояв дуже поганого смаку. Улітку ми приймаємо близько п’яти тисяч туристів, що розміщуються в дорогих віллах”, – розповіла відповідальна за туризм на острові Джильо Саманта Бріцці.

Даніло Россі, який проїхав на Джильо з усією сім’єю, заявив, що “хоче побачити все своїми очима, бо не може прийти до тями від цієї жахливої ​​трагедії”. Озброївшись ручками, блокнотами і диктофонами, іноземні туристи кидаються з питаннями до кожного журналіста, якого зустрічають на узбережжі.

“Я привезла сюди весь свій клас, щоб подивитися, що трапилося. Ми хочемо побачити готель, де ховався капітан лайнера”, – розповіла викладачка ліцею, оточена своїми учнями.

Мер Джильо Серджіо Ортеллі відмовляється вірити, що чарівний острів і навколишній його морський заповідник з тунцями і дельфінами, які стали відомими після краху Concordia, тепер будуть пов’язані у свідомості публіки з трагічною катастрофою.

“Є багато гарних місць, які можна побачити на нашому острові. Лайнер – це історія сьогоднішнього дня. Люди зроблять кілька фотографій, а потім забудуть про катастрофу. А краса моря залишиться з нами назавжди”, – сказав мер.

Лучана, таксистка з Джильо, налаштована більш песимістично.

“Все скінчено, все змінилося. Тепер тут будуть тільки туристи, охочі побачити місце катастрофи”, – запевняє вона.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.