Новини культури. 31 січня. Журнал Billboard склав список найвпливовіших представників музичної індустрії.

Бейонсе Ноулз Jay Z
Бейонсе і Jay Z потрапили до рейтингу

Перелік включає в цілому 100 імен. Переважна більшість з них – не музиканти, а бізнесмени. Зокрема, найвпливовішою людиною в сфері музики був визнаний Ірвінг Азофф (Irving Azoff), виконавчий директор компанії Live Nation, продюсер, менеджер, який співпрацював з Van Halen, The Eagles, Крістіною Агілерою та багатьма іншими виконавцями.

Тим не менш, в список потрапили й деякі виконавці. Наприклад, на 13-му рядку виявилися репер Jay-Z (справжнє ім’я – Шон Картер) і його дружина, співачка Бейонсе. Потрапити в список їм дозволили тиражі, якими розходяться їхні альбоми, а також успіх пластинок в чарті Billboard 200. Крім того, укладачі переліку зазначають, що обидва виконавця є успішними бізнесменами.

Група U2 і її менеджер Пол Макгіннесс (Paul McGuinness) опинилися на 27-му місці. У числі їх заслуг згадується тур 360 Degree, що став самим фінансово успішним подібним заходом в історії індустрії. Доходи від туру перевищили 736 млн доларів.

Джон Бон Джові займає 50-й рядок. Укладачі списку відзначають, що він є не тільки успішним виконавцем, але ще й сам працює в якості менеджера з групою Bon Jovi.

На 78-му рядку виявилася 22-річна співачка Тейлор Свіфт, на 84-й – Леді Гага.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.