Новини економіки. 13 січня. Тиск, який чиниться Росією на молочні підприємства України, вигідний, в першу чергу, українським службам.

Тільки одне підприємство має право експорту твердих сирів на територію РФ

Про це під час прес-конференції заявив голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк.

«Українські підприємства, які глава Росспоживнагляду звинуватив у порушенні санітарних норм, або не поставляли сирну продукцію в Росію, або поставляли її дуже дрібними партіями. На сьогоднішній день тільки одне підприємство має право експорту твердих сирів на територію Російської Федерації, і у нього є всі необхідні сертифікати, видані тим же Потребнадзором», – сказав Бісюк.

У свою чергу президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Лісітса заявив, що «ноги» скандалу ростуть не з Росії, це справа рук наших співвітчизників.

«У першу чергу, я підозрюю МОЗ України та санітарні служби Госсанепідемстанціі, які раніше як раз і займалися контролем якості молочної продукції», – сказав Лісітса.

Він також підкреслив, що кілька років тому в Україну приїжджала Єврокомісія, яка вивчала український молочний ринок, і коли дійшла справа до проблем формування єдиного контрольного органу, європейські експерти заявили, що створити його буде дуже важко, опір з боку тих, кого не включать в нього, буде величезним.

«На даний момент ми це бачимо на власні очі», – додав пан Лісітса.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.