Новини України. 15 січня. Юлію Тимошенко нікуди не переводили, вона як і раніше знаходиться в Качанівській колонії.

Дочка тричі відвідувала Тимошенко в колонії

«У мене поки ніяких документів з цього приводу немає. Вона в колонії», – сказав начальник колонії Іван Первушкін. На етапування повинен бути офіційний наряд, повідомляє Сегодня.

Начальник сектору охорони здоров’я управління Дмитро Курушин: «Юлія Тимошенко в письмовій формі звернулася на ім’я начальника колонії і повідомила про те, що вона відмовляється від прийому призначеного їй лікування, від будь-якого спілкування з медперсоналом колонії. Але видача медичних препаратів не скасовувалася. Їй так само тричі на день пропонується прийом призначеного лікування.

Юлія Володимирівна попереджена, що вона несе персональну відповідальність за її стан здоров’я у разі не прийняття медикаментозного лікування. Зараз її стан задовільний, він не змінився після її відмови від лікування. Призначення, зроблені раніше залишаються».

Особистий масажист може відвідувати Юлію Володимирівну. 10 січня Юлія Володимирівна була ознайомлена з результатами проведеного лікування в одній з клінік Харкова за її письмовою заявою.

За два тижні перебування Тимошенко в Качанівській колонії дочка її відвідувала тричі. За законом дозволяється до чотирьох годин. Харчується вона продуктами, які їй надсилають, повідомив начальник колонії.

За словами Івана Первушкіна, Юлії Тимошенко приходить кореспонденція з усієї України, але її відправляють у слідчий орган, як це належить за законом про попереднє ув’язнення. Поки їй неї віддавали жодного листа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.