Новини України. 29 січня. Екс-прем’єр України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає День пам’яті Героїв Крут святом величі людського духу, святом патріотизму і відданості Україні.

меморіал Крути
Тимошенко закликала пишатися вчинком студентів під Крутами

“У ці холодні січневі дні Україна відзначає річницю трагедії під Крутами. Це День пам’яті молодих і мужніх хлопчиків, а фактично – дітей, які, не вагаючись, віддали життя за незалежну Українську державу 94 роки тому”, – йдеться у зверненні Тимошенко з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут, текст якого розповсюдила прес-служба партії “Батьківщина”.

“У них не було життєвого досвіду та потрібної військової виправки, але в них було важливе – гарячі серця, гідність, честь і любов до своєї рідної Вітчизни”, – зазначила Тимошенко.

Політик підкреслила, що зазвичай святкування цих подій називають річницею, і це дійсно була велика трагедія.

“Але я хочу сказати, що сьогодні не тільки річниця, сьогодні ще й свято… Свято величі людського духу, свято патріотизму і відданості Україні”, – йдеться у зверненні.

“Це свято на честь і во славу тих, хто не залишився в теплих будинках, а вийшов один на один з ворогом, борючись заради права України на щасливе майбутнє. У них була мужність сказати:” Моя хата не з краю “. Вони загинули, але передали нам право пишатися їх вчинком, право бути готовим стати на захист своєї Батьківщини. А це найсвятіше і найвеличніше право, яке може бути даровано людині “, – зазначила Тимошенко.

“І сьогодні саме той день, коли без всяких метафор і мітингів, ми повинні сказати: Слава Україні! Героям – слава!”, – завершила лідер партії “Батьківщина”.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.