Новини України. 28 січня. Особистий масажист Юлії Тимошенко Ірина Ніколаєва, яка робить їй масаж у Качанівській колонії, відзначає певну динаміку в стані здоров’я колишнього прем’єра, але наголошує на необхідності системного лікування.

Ірина Ніколаєва, масажист Тимошенко

«Певна динаміка простежується. Але якщо врахувати, що їй потрібне системне лікування, більш ґрунтовне, Юлія Володимирівна цього, безумовно, потребує», – зазначила Ніколаєва.

На запитання про можливість самостійного пересування Юлії Тимошенко в камері, фахівець відповіла, що «до кушетки ти її буквально переставляєш, і так само вкладаєш, піднімаєш, тому що вона самостійно робити цього не може».

Ірина Ніколаєва також розповіла, як відбуваються процедури: «Масаж відбувається в камері, де перебувають троє наглядачів, – представники медичної служби. Багато часу згаяно на те, щоб вимкнути камеру. В результаті її завішують щоразу. Психологічно це важко і для Юлії Володимирівни, тому що жінці в присутності сторонніх треба десь оголитися, адже це лікувальна процедура. Відчувається напруженість, гається певний час, щоб людину розслабити, заспокоїти».

За словами Ніколаєвої, вона не має можливості вільно спілкуватися з колишнім прем’єром під час сеансів, «це все суворо контролюється». На запитання про душевний стан Юлії Тимошенко масажист відповіла: «З цим усе гаразд. Залізний характер проявляється в усьому. Й почуття гумору відповідне, і воля до боротьби та перемоги. Людина адекватно розуміє ситуацію, в якій перебуває».

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.