Новини політики. 31 січня. Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи містить завдання як для української влади, так і для опозиції.

Зубанов у всьому звинуватив Тимошенко

Про це, коментуючи підсумки засідання ПАРЄ та його наслідки для України, повідомив народний депутат, член фракції Партії регіонів у Верховній Раді Володимир Зубанов.

“У Раді Європи – 312 депутатів, а присутніх було 64. Голосували за резолюцію ще менше. Не цікавиться Європа, значить, нашими питаннями. І, по-друге, резолюція – це завдання, за великим рахунком, як української влади, так і опозиції . Там написано, що є рух за законами, але їх треба вдосконалювати. І удосконалювати ми повинні тільки разом”, – розповів депутат.

Коментуючи заклики європейських політиків звільнити Юлію Тимошенко, Зубанов зазначив, що спочатку необхідно дочекатися завершення судового розгляду по всіх кримінальних справах і лише після того розглядати можливість про помилування екс-прем’єр-міністра.

“Це складне питання, нам важко, нас критикують, але у нас в той же час немає іншого шляху, як довести ці справи до кінця, а вже потім думати, як же з них виходити після рішень всіх судів. Бо така можливість, як помилування , вона є і записана в Конституції”, – зазначив парламентарій.

“Опозиції немає з чим йти до президента. Вони самі себе загнали в глухий кут. У них на першому плані – Тимошенко Юлія Володимирівна. Ось відпускайте – і все! Це унікальний випадок у Європі, коли одна людина поставила на коліна всю країну і поставила під питання незалежність всієї держави України“, – підсумував він.

Джерело podrobnosti.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.