Новини України. 11 січня. Ув’язнена Качанівської колонії Юлія Тимошенко продовжує скаржитися на здоров’я.

Непритомність після прийняття протизастудних препаратів теоретично можлива

Про це повідомляє Сегодня.

Як повідомив її заступник по партії Олександр Турчинов, 6 січня о 22.30 після прийняття ліків від гострої вірусної інфекції (в народі – застуда), вона втратила свідомість.

«Ліки їй дали співробітники колонії. 20 хвилин її сусідка по камері стукала в двері, щоб прийшли медпрацівники. Через дві години лікарі вивели її з того стану».

І додав, що тиск у Тимошенко був украй низьким – 60 на 40. У МОЗ стверджують, що непритомності у Тимошенко не було.

«6 січня в МОЗ та Головне управління охорони здоров’я Харківської обладміністрації звернулося керівництво Качанівської колонії з проханням направити медкомісію у зв’язку зі скаргами Тимошенко на здоров’я.

7 січня комісія провела обстеження, в ході якого Тимошенко пояснила, що втрачала свідомість. За згодою Тимошенко її додатково обстежили в одній з лікарень Харкова. Ознак втрати нею свідомості не виявлено. Також не виявлено додаткових захворювань, які потребують лікування. Здоров’я Тимошенко задовільне».

Тюремники уточнюють, що допомога екс-прем’єру була надана через 4 хвилини після звернення.

Медики кажуть, що непритомність після прийняття протизастудних препаратів теоретично можлива. «Така індивідуальна непереносимість буває, але зустрічається вкрай рідко. Зазвичай від застуди дають препарати на основі аспірину або парацетамолу. Але щоб ці ліки викликали непритомність? Я у своїй практиці такого не зустрічав, але все може бути», – сказав столичний терапевт Вадим Шипулін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.