Новини України. 29 січня. Тігіпко закликав встановлювати в будинках котли на альтернативному паливі і міняти вікна та двері, щоб платити менше за газ.

Сергій Тігіпко
Тігіпко знає, як боротися з кризою

Україні необхідно активно розвивати енергозбереження, спрямовуючи на ці цілі більше вільних коштів, заявив віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

“Уже в наступному році у нас не буде такого навантаження, як зараз у зв’язку з Євро-2012, і перший напрям, у який, я вважаю, потрібно вкладати бюджетні гроші, – це енергозбереження. Коли енергоносії дорожчають, не з підвищення тарифів на комунальні послуги потрібно починати, а з енергозбереження. Як на рівні держави та промисловості, так і в кожному окремому будинку”, – цитує слова віце-прем’єра прес-служба уряду.

На думку Сергія Тігіпка, населенню потрібно забезпечити дешеві кредити для установки котлів, що працюють на альтернативному паливі, заміни вікон і дверей. Крім того, потрібні програми з утеплення будинків на рівні місцевої влади.

“З досвіду східної Європи можна говорити, що завдяки енергозберігаючим програмам навіть після підвищення тарифів люди платили за тепло практично стільки ж, скільки і раніше. У Польщі, наприклад, утеплення будинків дало економії в 51%. Впровадження енергозберігаючих програм потрібно починати вже цього року . У бюджеті на ці цілі передбачені відповідні кошти “, – зазначив Тігіпко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.