Новини здоров’я. 15 січня. Чим частіше користувачі підключаються до інтернету зі смартфона, тим вище рівень їх тривожності, вважають дослідники.

Телефони з доступом до мережі підвищують рівень стресу

Подібна поведінка, що свідчить про нездорову звичку, є причиною зайвого стресу і хвилювань.

На думку британських учених, телефони з доступом до мережі підвищують рівень стресу. Причиною цьому є невпинна напруга з приводу необхідності негайно відреагувати на кожне вхідне повідомлення.

Цікаво, що зв’язки між підвищеним рівнем стресу і професійним використанням смартфона не було виявлено. Найбільш шкідливим для психіки є персональне використання цих пристосувань, які необхідні для постійної підтримки зв’язку з друзями та користувачами соціальних мереж.

«Смартфони допомагають людям у різних життєвих ситуаціях, однак, чим більше ми їх використовуємо, тим більш залежними від них ми стаємо, і, в результаті відчуваємо додатковий стрес, замість того, щоб позбавлятися від нього», – відзначають дослідники.

Як показало опитування, спочатку більшість людей купують телефони з доступом до Інтернету для того, щоб більш ефективно справлятися зі своєю роботою, проте з часом робочі цілі поступаються місцем особистим, таким як контроль за тим, що відбувається в соціальних мережах.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.