Новини України. 1 січня. Депутат Львівської міськради від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин висловив переконання, що з часом у Львові буде не лише аеропорт імені Бандери, і стадіон імені Бандери, але й Львів має стати містом імені Степана Бандери.

Львів хочуть зробити містом Степана Бандери

“Ми мусимо дивитися йому (Бандері – ред.) у вічі, і давати звіт за те, як ми живемо, що ми робимо, за що змагаємо”, – сказав він на урочистостях з нагоди 103-річчя від дня народження провідника ОУН, які пройшли 1 січня у Львові.

Зі свого боку, голова Львівської обласної ради, свободівець Олег Панькевич висловив переконання, що “постать Степана Бандери здатна об’єднати Україну“.

А мер міста Андрій Садовий сказав: “Степан Бандера – це не обіцянки, не гасла, не промови. Це чин і дія. Вона варта тисячі пустих розмов”.

Міський голова зазначив, що львів’яни є громадою, і якщо вони будуть разом, то їх ніколи не подолати і це буде найкращим продовженням чину Бандери.

Загалом участь у мітингу взяли близько двох тисяч людей.

Нагадаємо, восени “Свобода” запропонувала подати до Кабміну пропозицію дати львівському аеропорту ім’я Степана Бандери. Однак врешті було вирішено, що аеропорт має носити ім’я короля Данила Галицького.

Джерело ZAXID.NET

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.