Новини України. 27 січня. Печерський районний суд міста Києва відновив судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Сьогодні не зявилися прокурор та двоє захисників Луценка, його дружина та адвокат

Зокрема, було оголошено, що надійшла інформація про смерть одного зі свідків.

На початку засідання Луценко сказав судді жартома: “Мені на лікування панкреатиту видали дві банки з кількою та сало. Крім того, приїхали дві швидкі з дефібриляторами. Отже, можна проводити (суд – Ред.)”.

Проте на судове засідання сьогодні не зявився прокурор Віктор Клименко та двоє захисників Луценка, дружина підсудного Ірина Луценко та адвокат Оксана Дитинко.

Тому суддя Сергій Вовк поставив на обговорення питання щодо можливості розгляду справи сьогодні. Сторона обвинувачення повідомила, що їхній колега перебуває в Апеляційному суді. Оскільки ця причина є поважною, тому вважають, що можна продовжувати. Але Луценко звернувся до суду з риторичним запитанням, чому мовляв прокурор надає перевагу іншому судовому засіданню. І додав: “Без Труса, Балбеса та Подлеца я вважаю, що суд не відбудеться”.

Водночас колегія суддів продовжує розгляд справи. Перед оголошенням наступних протоколів свідків суддя повідомив учасникам процесу, що суд отримав інформацію про смерть свідка Володимира Тхорика. Крім того, надійшла телеграма із заявою ще одного свідка – Андрєєва, котрий перебуває за межами Києва й не може бути присутній на судовому засіданні.

Суд продовжує зачитувати протоколи допиту свідка.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.